נמאס לכם להוציא מלא כסף על שירותי טלוויזיה?

עודכן ב: מאי 8

איזה סטרימר לקנות

מממ..."מאיפה אתחיל?" שואל אני את עצמי כאשר מתחיל לכתוב את השורות האלה. אתחיל מהתחלה. לפני כמה שנים נכנסו לחיינו TV BOX או סטרימרים , תקראו להם איך שתרצו. בהתחלה זה נראה די לא ברור מה ניתן לעשות עם הסטרימר ומה הפוטנציאל הטמון בו. אחרי התלבטויות רבות והתייעצויות עם חברים בנושא, החלטתי לרכוש אחד (כזה: כאן) לטובת צבירת ניסיון לשימוש בו. מסתבר שמי שקצת מבין בטכנולוגיה יכול להפוך את הסטרימר לא רק לספריית וידאו (מדריך כאן) אלא לטלוויזיה של ממש ולהפסיק לשלם סכומים גדולים לחברות תוכן.

אחרי הרצה של שנה (כן, כן שנה) רכשתי עוד 2 דגמים שונים (אחד כזה: כאן ואחד כזה: כאן) לחדרי ילדים לטובת ניתוק מלא מחברת תוכן (הייתי 10 שנים ב"יס"!).

ההחלטה נבע מצמצום זמן מסך לילדים לטובת פינוי זמן לדברים חשובים יותר. בהתחלה כמובן הם "עיקמו פרצוף" בטענה שעכשיו לא יוכלו לראות את הסדרות האהובות עליהם אבל עם הזמן התרגלו.

נחשו מה, ב"קודי", המותקן בתוך הסטרימר, קיימת הרחבה עם כל הסדרות שרק אפשר לתאר ואחרי זמן קצר הם קיבלו את כל התוכן האהוב בחזרה. יכול לגלות לכם בסוד שעד היום הם לא חזרו לראות את הסדרות שזמינות עכשיו בלחיצת כפתור.שירותי טלוויזיה ברשת - IPTV

למי שהחליט לא להחליט בנושא, זה לא כזה נורא לחיות בלי חבילות תוכן במחירים מופקעים וניתן להסתפק בערוצי 'עידן+' הקיימים בקודי ועוד חבילות תוכן של IPTV ואותם באמת לא חסר במחירים סבירים. כמה מהם פועלים בארץ בשפות שונות Kartina Tv, Ott Club, Triple C.לסיכום, מי שמחפש חלופה לא יקרה לשירותי טלוויזיה המקובלים והנפוצים, יכול בהחלט למצוא פתרון בקישורים בסוף הכתבה.


כמה זה עולה?

אני אישית משתמש מאז (כבר שנתיים) בשירותי iptv של ottclub (קישור כאן). יש מלא ערוצים (סרטים, מוזיקה, ספורט, ילדים, היסטוריה ועוד), הרוב בשפה רוסית אבל יש גם את כל הערוצים של 'עידן+'. אפשר לשלם תשלום חודשי בגובה של כ-5$ או לעבור לתשלום פר שעת צפייה. המחירים מצחיקים. יוצא לי פחות מ-10$ למשך 3 חודשים. מצרף צילום מסך (סה"כ שולם בשנתיים כ 55$) :


צרו קשר לשאלות (כאן).


קישורים להגדרות בסטרימר:

עידן+ לשידורים חיים (ערוצים 12,13,14 וכו') : https://bit.ly/2Okaso5

סדרות.טי וי (לכל הסדרות) : https://bit.ly/2ROPQSO


#iptv , #טלוויזיה, #yes , #hot, #ערוצים, #תוכן_לצפייה, #ott_club, #kartina_tv. #kodi, #קודי

שמרו על קשר

טיפים לטיול מוצלח וזול

מסלולי טיולים

מפת האתר

© 2018-2020 by buyguru

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now