top of page

הסכם שימוש באתר

ברוך/ה הבא/ה לאתר 

עמוד זה מפרט את תנאי השימוש באתר. כמשתמש/ת באתר, מחובתך לקרוא אותם בעיון. אם אינך מקבל/ת את הנאמר בתנאים המפורטים להלן, הימנע/י מגלישה באתר זה.

כללי

אתר Buyguru הינו בלוג טיולים ופרי יצירתו של בעל האתר בלבד. התוכן בבלוג מבוסס על חוויות וניסיון האישי שלי. בעת מסכת ההכנות  הקודמת לטיול ובמהלכו אני מתעד את החוויות ורושם הערות צד אשר ישמשו אותי ליצירת תוכן שיעביר לקוראים בבלוג את המידע באופן הכי מדויק שאפשר, מתנצל מראש אם מצאתם אי דיוקים בכתבות ואשמח לדעת מזה.

מבהיר בזאת שהכתבות באות להעביר נקודת מבט אישית שלי, ולמרות זאת אני משתדל להיות אובייקטיבי ומדויק ככל האפשר מתוך הבנה שקוראי התוכן ישתמשו בחומרים בעת בתכנון טיול, אך עם זאת לא אשא באחריות כל שהיא על כל תקלה, בעיה, נזק וכו' שיכולים להיגרם כתוצאה משימוש ישיר או עקיף בתכנים אלו. בנוסף, אני לא מוכר טיסות, חדרי לינה, שירות השכרות רכבים ושירותים נוספים שאליהם מפרסם קישורים באתר זה ולכן כל עסקה שתתבצע באמצעות קישור כזה או אחר תהיה באחריותו הבלעדית של הרוכש ולא תכלול אותי כצד בעניין בשום שלב. 

בעצם השימוש באתר באתר הנך מסכימ/ה ומתחייב/ת מפורשות לפטור את בעלי האתר מאחריות לכל נזק שייגרם לך כתוצאה מהחלטות ופעולות שתבצע/י בהתבסס על המידע והתכנים המפורסמים באתר.

שימוש בתוכן של האתר

תשתמשו בכיף בקישורים מהאתר לטובת פרסום או שיתוף במדיה חברתית, רק תנו קרדיט לשם של הבלוג/אתר. אפשר אף להדפיס את הכתבות לשימוש האישי בעת טיולכם. העתקה חלקית או מלאה של התוכן לטובת פרסום או שימוש מסחרי תהיה לאחר אישורי בלבד.

כמו כן, לבעלי תוכן בתחומי עניין זהים לינקים חוזרים (Backlinks) יתקבלו בברכה, צרו עמי קשר בנושא.

שימוש בנתוני הגולשים

מתחייב בזאת לא לעשות שימוש לרעה ו/או למכור/להעביר לצד שלישי את פרטי הגולשים כגון: כתובות דוא"ל, שמות וכד'. כל הפרטים ישמשו לטובת יצירת קשר בין בעל האתר לקוראי הבלוג שמעוניינים בכך.

הצהרת כוונות

אם שמתם לב, האתר אינו עמוס בפרסומות אלא מתמקד בתוכן איכותי ועשיר ולמרות שהבלוג לא הוקם למטרות רווח בלבד, פרסום חלק מהלינקים באתר הינם במסגרת תוכניות שיתופים. זאת אומרת שאני עלול לקבל עמלה מסוימת על ההזמנה שתבוצע דרך הקישור. המחיר ללקוח יישאר אותו מחיר בלי קשר לצורת ההזמנה שלכם (אין עמלות המתגלגלות ללקוח). הדבר יעזור לי מאוד במימון ההוצאות הכרוכות בניהול ותחזוקת האתר ולכן אשמח מאוד אם תזמינו דרך הקישורים ותאפשרו לי להמשיך וליצור תוכן מגוון ואיכותי שישמש אותכם הקוראים של הבלוג ופחות להעמיס את האתר בבאנרים שיכבידו על חווית השימוש.

תמשיכו לבקר וליהנות מהבלוג, מודה לכם על כך שאתם ממשיכים לחזור לאתר.

הסכמת המשתמש

בעצם השימוש באתר, הנך מצהיר/ה כי הגעת וגלשת לאתר מרצונך החופשי וכי הנך מסכימ/ה לתנאי השימוש לעיל. במידה שאינך מסכימ/ה לתנאי השימוש, הנך מתבקש/ת שלא להשתמש באתר.

 

תמיד זמין שאלות/הערות דרך צרו קשר.

רוצים להזמין אותי לבירה ולתמוך בבלוג? יותר מאשמח.

ניתן גם לעבור בקישור כאן.

bottom of page